Bradley Smoker receptai

 Bradley karštai rūkyta lašiša

Jautiena

Vištiena

Kiauliena

Rūkytos jūros gėrybės

Kalakutas
Užsakykite naujienas apie naujus produktus

    Šaltas rūkymas Bradley Smoker rūkykloje


Bradley Smoker labai žymiai palengvina maisto rūkymo darbo intensyvumą, priežiūrą, nereikalauja rūpesčio dėl maisto, pjuvenų, ir svarbiausia – gamina pastovios žemos temperatūros dūmus.

Tačiau kaip ir bet kurioje kitoje šalto rūkymo sistemoje, yra kintamųjų, kurie gali įtakoti rūkyklos darbo kokybę.

 Šalto rūkymo temperatūra

Aplinkos temperatūra – vienas iš įtaką turinčių faktorių. Savaime suprantama, kad šaltą dieną pasiekti žemą temperatūrą yra daug lengviau nei karštą vasaros vidudienį.

Spintelės temperatūrą taip pat įtakos maisto kiekis bei bendra jo masė.

Turėkite omenyje, kad mūsų standartinėse rūkyklose briketų kaitinimo elementas yra izoliuotos kabinos viduje. Kabina yra izoliuota dėl naudos, gaunamos karštai rūkant ir kepant. O kai yra rūkoma šaltai, maža ir labai koncentruota briketų kaitinimo erdvė visgi turi įtakos bendrai kabinos temperatūrai ir jos izoliuotumas čia nepadeda. Tačiau jei dėl tam tikrų priežasčių jums nesiseka išlaikyti reikiamai žemos temperatūros kabinoje, išeitis yra atjungti dūmų generatorių iškeliant jį iš dviejų jungiamųjų rankenų ir pastatyti jį tolėliau nuo kabinos.

 Rūkymo laikas

Žinoma, rūkymo laikas priklauso nuo rūkomo maisto rūšies, jo atskirų gabalų sandaros ir dydžio. Tačiau dūmų generatorius išskiria pakankamai dūmų, kad bendras maisto kiekis kabinoje neįtakoja rūkymo laiko. Apibendrinus, rūkymo laikas naudojant Bradley Smoker rūkyklą yra žymiai mažesnis nei nurodytų žmonės, naudojantys rūkymui kaminą. Pavyzdžiui lašiša gali būti puikiai išrūkyta per dvi valandas, kai kitur tai truktų ištisas dienas.

UAB "Akmens statyba" (c) 2007 Visos teisės saugomos | pagaminta rankomis