Naujienos
Užsakykite naujienas apie naujus produktus
Automatinė buitinė rūkykla Lietuvoje!Automatinė universali buitinė "Bradley Smoker®" rūkykla rūko karštai ir šaltai. Joje puikiausiai išrūkysite lašišas, upėtakius, skumbres, sūrį, česnaką, kiaulieną, jautieną, paukštieną ir riešutus. "Bradley Smoker®" naudoja Amerikos ir Europos virėjai, mėsininkai, smulkūs ūkininkai ir rūkyto maisto mėgėjai.

Per daugelį metų sukaupėme neįkainuojamą patirtį rūkymo srityje, todėl sukūrėme alternatyvą sunkiam darbui, netvarkai ir nenuspėjamiems rezultatams, susijusiems su įprastiniais rūkymo metodais. Per paskutinį dešimtmetį mes ištyrėme, sukūrėme prototipus ir natūraliomis sąlygomis išbandėme įvairius rūkyklų dizainus. Dabar mes didžiuojamės pristatydami naują “Bradley Smoker®” rūkyklą. Ji kartu su “Bradley Flavour Bisquettes®” (Bradley aromatiniai rūkymo briketai) praktiškai neįdedant jokių pastangų nuolatos duoda geriausius rezultatus.

“Bradley Smoker®” rūkykla yra kompaktiška ir patogi naudoti. Ji lengvai sušildys arba atšaldys dūmus, o tai leis pasiekti gerų kulinarinių rezultatų. “Bradley Flavour Bisquettes®” (Bradley aromatiniai rūkymo briketai) aromatų įvairovė (alksnis, obelis, vyšnia, karija, klevas, skėstašakis, pekanas ir specialus mišinys) leis jums paruošti visokių tipų gurmaniškus patiekalus tiesiog jūsų kieme.


Linkime jums daugybę metų mėgautis šiuo gaminiu ir skanių patiekalų gaminimu.

  rukyklos mergina
UAB "Akmens statyba" (c) 2007 Visos teisės saugomos | pagaminta rankomis